Veido patempimas siūlais

163

Su amžiumi elastino ir kolageno gamyba mažėja, atsiranda gravitaciai odos pakitimai, veido ovalas praranda aiškumą. Nuo tam tikro momento kosmetika, skirta odos priežiūrai, praranda savo efektyvumą, o ryškų atjauninimo efektą galima pasiekti tik operuojant. Tačiau chirurginė intervencija daugelį gąsdina komplikacijų rizika, o kai kuriems ji yra visiškai draudžiama. Išeitis tokiose situacijose yra viena iš pažangių technikų, naudojamų beveik 50 šalių – veido patempimas siūlais. Tai beveik bekraujis metodas, nereikalaujantis manipuliavimo giliai esančiais audiniais, mažai traumuojančiais, turinčiais minimalų kontraindikacijų.

Veido patempimas, įvedant specialius siūlus po oda, šiandien yra viena iš kompleksinės chirurginės intervencijos alternatyvų. Tai leidžia išsaugoti jaunystę ir ištaisyti daugybę veido problemų.

Kėlimo technika susideda iš medicininių siūlų implantavimo po paciento oda, vėliau apaugant naujais jo paties elastino ir kolageno pluoštais. Laikui bėgant siūlai ištirpsta, suskaidomi į vandenį ir anglies dioksidą. Audiniuose lieka natūrali sistema, kuri juos laiko įtemptoje būsenoje. Kita siūlų rūšis nėra absorbuojama. Jie pagaminti iš biologiškai nesuderinamų medžiagų ir lieka audiniuose, tarnauja kaip tankus karkasas, kuris lygina ir stangrina odą.

Šio metodo privalumai
• Siūlų pakėlimo pagalba oda išlyginama, o trūkumai pašalinami. Veido bruožai nepakinta.
• Nėra jokių atliktos procedūros žymių. Siūlai nematomi ir taip pat nejaučiami net liečiant.
• Pakeliamos gilias raukšlės akių srityje, pašalinami pakritę vokai.
• Greitas atsigavimas – reikia tik 5 dienų.
• Mažesnė komplikacijų ir šalutinių poveikių rizika.
• Galimybė pasirinkti geriausias gijas ir vektorius jų įvedimui kiekvienu konkrečiu atveju, tai yra visiškai individualus požiūris.

Procedūrai atlikti naudojami specialūs švirkštai su geriausiomis adatomis, todėl nėra randų, taip pat dėl minimalaus įsikišimo nereikia naudoti bendrosios nejautros.
Mezotelių įvedimo metodas skirtas pašalinti suglebusią odą, padaryti veido ovalą aiškesnį ir pakoreguoti raukšlių ir skruostų zonas.