Tarptautinis krovininių transporto priemonių plukdymas keltais

210

Kasmet laivybos pramonė gabena beveik 2 milijardus tonų žalios naftos, 1 milijardą tonų geležies rūdos (žaliavos, reikalingos plienui sukurti) ir 350 milijonų tonų grūdų. Šių pervežimų nebūtų įmanoma atlikti keliais, geležinkeliais ar oru.

Tokios žaliavos leidžia šalims kurti pramonę, statyti miestus, o išteklius paversti rafinuotais produktais eksportui. Šis gebėjimas kurti pridėtinę vertę skatina klestėjimą ir suteikia galimybę vystytis šalims.
Didelis kiekis kitų pagrindinių produktų, tokių kaip chemikalai, rafinuotas kuras ir pramoninės prekės, taip pat gabenami jūra.

Jūrų transporto paslaugos yra daug pigesnės nei prekių gabenimas bet kuriuo kitu sausumos keliu. Krovinių siuntimas jūra yra vienintelė tarpžemyninio susisiekimo forma, išskyrus aviacija, kurios paslaugos yra daug brangesnės. Į laivą galima pakrauti bet kokius krovinius, nesvarbu, ar tai būtų krovininis transportas, nafta, žaliavos, sunki technika ar maisto produktai.

Šios paslaugos privalumai:
• Reguliarumas.
• Gabenami bet kokio tipo kroviniai, išskyrus radioaktyviąsias medžiagas.
• Didelė keliamoji galia.
• Įperkamos kainos.
• Neribotas tonažas;
• Maža ekstremalių situacijų rizika;
• Galimybė gabenti didelių gabaritų ir svorio daiktus

Įranga, tekstilė ir birūs kroviniai supakuojami ir dedami į konteinerius, platformas ir cisternas, o temperatūros palaikymo reikalaujantys produktai į šaldytuvus.

Keltų paslauga veikia pagal nustatytą metų tvarkaraštį. Vairuotojams suteikiamos kabinos ir profesionalus ekipažo aptarnavimas.

Prašymai pervežti keltu priimami elektroniniu paštu arba internetu keltų liniją aptarnaujančios ekspedijavimo įmonės tinklalapyje. Kelto bilietas išduodamas remiantis transporto priemonės ir vairuotojo ir krovinio gabenimo dokumentais.

Atkreipkite dėmesį, kad transporto išlaidų mažinimo klausimas visada aktualus vežėjams, todėl jiems dažnai tenka ieškoti naujų prekių pristatymo maršrutų. Krovinių keltų pervežimas leidžia optimizuoti kelių vežėjų išlaidas.
Pagrindinis krovinių gabenimo keltu pranašumas, palyginti su kelių transportu, yra finansinių prekių gabenimo išlaidų sumažinimas, kuris yra naudingas tiek vežėjui, tiek krovinio savininkui.