Segmentinės tvoros privalumai

38

Segmentinės tvoros – vienas populiariausių pasirinkimų ne tik namų valdose, tačiau ir įvairių aikštelių įrengime, sporto aikštynuose ir kt. Segmentinės tvoros yra itin patvarios, kokybiškos, jas lengva pritaikyti prie bet kokio namo, aikštelės, stadiono ar kitos vietos aplinkos interjero. Šios tvoros yra vienas pigiausių ir paprasčiausių būdų aptverti tiek didelę, tiek mažesnę teritoriją. O štai atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus apie segmentines tvoras.

Ką galima aptverti segmentine tvora?
Segmentinės tvoros pasižymi savo universalumu, dizainų gausa, plačia spalvų palete, tad jas galima priderinti prie bet kokio aplinkos objekto. Segmentinėmis tvoromis dažniausia yra aptveriamos gyvenamųjų namų valdos, žaidimų aikštelės, sporto aikštelės, gyvūnams skirtos erdvės, pramoniniai pastatai, sodai ar daržai, vandens telkiniai, miškai.

Segmentinės tvoros įrengimas
Nusprendus teritoriją apsitverti segmentine tvora, geriausia šiuos darbus atidėti šiltąjam metų sezonui. Nors šios tvoros montavimas nėra sudėtingas, visgi jai įrengti reikalinga minkšta žemė, todėl žiema yra apsunkintas laikas šių tvorų įrengimui. Segmentinių tvorų įrengimas susideda iš vielos tinklo segmento, stulpelio, segmento tvirtinimo apkabos, kiemo vartų ir vartelių bei automatikos.Tvorų segmentai turi būti montuojami prie stulpelių su specialiomis apkabomis. Segmentus taip pat galima montuoti ir su nerūdijančio plieno kablio formos varžtais su nulaužiamomis veržlėmis. Tačiau šis montavimo būdas yra kur kas sudėtingesnis ir reikalaujantis papildomų įgūdžių, tad neturint pakankamai patirties geriausia šiuos darbus palikti specialistams.

Be to, segmentinės tvoros yra palyginus nebrangus sprendimas. Tuo labiau, kai patraukliomis kainomis vilioja ne tik fizinės, bet ir internetinės parduotuvės. Kokybiški tvoros segmentai internetu pristatomi tiesiai į namus, tad pirkėjui belieka suplanuoti ir sėkmingai įgyvendinti montavimo darbus.