Pirma paskola nemokamai daugelyje bendrovių

161

Pirma paskola nemokamai suteikiama daugelyje greitųjų kreditų bendrovių.  Asmenys, kurie iki šiol niekada nebuvo ėmę greitojo kredito ar kitos paskolos, turi galimybe pasinaudoti šia akcija. Dažniausiai pirma paskola nemokamai suteikiama siekiant greitųjų kreditų bendrovėms prisivilioti naujus klientus pasiūlant jiems kuo geresnes sąlygas pirmą kartą besiskolinantiems. Pirmą kartą skolinantys asmenys taip pat privalo atitikti visus mokumo reikalavimus kuriuos numato Lietuvos Respublikos įstatymai. Pirmą kartą besiskolinantis asmuo taip pat privalo būti nuolatinis Lietuvos gyventojas gaunantis pastovias patvarias pajamas. Tad verta žinoti, jog asmuo, norėdamas gauti pirmą paskolą nemokamai, vis tiek turi būti dirbantis žmogus ir 40% jo gaunamų pajamų per mėnesį  negali būti skiriamas kitiems finansiniams įsipareigojimams padengti.  Kitaip tariant, bedarbiai ir prasiskolinę asmenys negali kreiptis dėl naujos paskolos suteikimo.

Neretai žmonės painioja, kad pirma paskola nemokamai suteikiama tik tada, jeigu asmuo iki šiol nėra buvęs pasiskolinęs iš vis. Noriu nudžiuginti ir pataisyti, nes pirma paskola nemokamai suteikiama tose bendrovėse, iš kurių dar niekada nebuvo imta paskola. T.y. jeigu asmuo jau buvo pasiskolinęs iš kokios nors greitųjų kreditų bendrovės, tai nereiškia, kad kitoje bendrovėje jis jau nebegali pirmą kartą pasiskolinti nemokamai. Kitaip tariant, svarbiausia, kad asmuo nebūtų anksčiau pasiskolinęs iš tos bendrovės kurioje šiuo metu nori gauti nemokamą paskolą.

Pirma paskola nemokamai iš žmonių

Žmonės, kurie bandys gauti vartojimo paskolą iš žmonių, turėtų nusiteikti, jog pirmą kartą skolinantis šiose platformose, tokių akcijų nepasitaiko. Pradėkime nuo, jog sutelktinio finansavimo platformose vartojimo paskolas finansuoja paprasti žmonės. Tokie žmonės finansuodami kitų asmenų paskolas siekia iš jų uždirbti, todėl paprasti asmenys nėra linkę skolinti savo asmenines lėšas be jokios finansinės grąžos. Bet nepamirškime ir to, jog šiuo metu paskolos iš žmonių yra vienos populiariausių ir pigiausių rinkoje. Sutelktinio finansavimo platformose galima gauti finansavimą netgi nekilnojamam turtui įsigyti. Vartojimo paskolos šiuo metu suteikiamos iki 10 000 eurų maksimaliam 5 metų laikotarpiui. Taip pat verta paminėti, jog žmogus norintis pasiskolinti iš žmonių, gali nustatyti savo pageidaujamą metinę palūkanų normą, o ar jau sufinansuos žmonės tokiomis palūkanomis – neaišku.