Paskolų refinansavimas be užstato kai kuriems asmenims neprieinamas

246

Greitųjų paskolų per daug prisiėmę asmenys dabar galvoja kokiu būdu jie galėtų sumažinti tas skolas. Atsakymas yra paprastas – paskolų refinansavimas be užstato ar su juo būtų viena pagrindinių išeičių, jeigu žinote, kad skolas tikrai grąžinsite. Tai galimybė sumažinti palūkanas bei mėnesio įmokas. Kai atliekama ši procedūra, klientui sumažėja mėnesio įmokos ir neretai tenka mokėti gerokai mažesnes palūkanas. Aišku, visada reikia analizuoti kreditorių pasiūlymus, nes jie gali kardinaliai skirtis nuo reklaminių akcijų. Pabrėžtina, kad refinansavimo paskolos ne visuomet yra išduodamos, o kada jų gauti negalima – pabrėžiame žemiau.

Jeigu esate asmuo, kuriam šiuo metu yra labai sunkus finansinis periodas, būtina viską tinkamai paskaičiuoti. Kitu atveju, galite ir nesulaukti finansinės pagalbos iš kreditorių. Jums reikia paskaičiuoti ar dabar turimos skolos nėra dengiamos kas mėnesį skiriant daug nei 40 procentų pajamų. Jeigu tokia situacija yra susiklosčiusi, tikėtina, kad kreditą gauti bus sunkiau. Aišku, nebent po refinansavimo jūsų mokamos įmokos nesudarys 40 procentų jūsų pajamų – tuomet tikrai galėsite gauti refinansavimo kreditą.

Kaip bebūtų, pajamų gavimas dar negarantuoja, kad jūs galėsite pasinaudoti refinansavimo paslauga. Mat, yra ir kitos sąlygos, kurios yra gana griežtos. Pavyzdžiui, finansų įstaigos neretai pabrėžia, kad paskolas išduoda asmenims, kurie praeityje neturėjo juodų dėmių kredito istorijoje. Paprastai kalbant, tie, kurie kažkada nevykdė įsipareigojimų, turi sunerimti – jiems refinansavimo paskolos gali būti neišduodamos. Aišku, viską lemia ir kitos sąlygos. Tiesiog tai yra kompleksiniai reikalavimai.

Pabrėžtina, kad kreditų refinansavimo tikslais negali gauti ir tie, kurie pajamų negauna visai. Tai adresuojama bedarbiams asmenims. Jeigu esate registruoti bedarbiai, tuomet turėkite galvoje, kad nei vartojimo paskolos, nei refinansavimo kreditai jums negali būti išduodami. Apskritai kalbant, kredito bendrovėms netgi draudžiama užsiimti tokiomis reklaminėmis kampanijomis, kuriose būtų nurodyta, jog bedarbiams asmenims išduodamos paskolos.

Kiekviena bendrovė nustato ir vidines taisykles, kurių neatitikimas jums užkirs kelią gauti finansavimą skolų padengimui. Yra įmonių, kurios paskolas teikia tik nuolatos Lietuvoje gyvenantiems žmonėms, tad užsienyje dirbantiems asmenims vėlgi – gali būti sunkesnė situacija.