Ne visi pigūs prezervatyvai yra kokybiški

16

Į lytinius santykius visada žiūrite rimtai? Norite, kad kiekvienas aktas būtų maksimaliai saugus? Tai užtikrinti gali Durex prezervatyvai. Žinoma, yra ir kitais prekiniais ženklais pažymėtų apsaugos priemonių, kurios garantuoja tą patį saugumo lygį. Kaip bebūtų, aukščiausios kokybės prezervatyvus šiuo metu galima įsigyti internetu. Tai daug patogesnis būdas įsigyti apsaugos priemones. Aišku, tai nereiškia, kad visi prezervatyvai turi būti perkami atskirai ar tiesiog renkantis kažkokius pavienius pardavėjus. Aukštos kokybės prezervatyvai internetu siūlomi toli gražu ne visose el. parduotuvėse. Norintiems sutaupyti ir saugiai įsigyti šias apsaugos priemones, patariama laikytis tam tikrų nerašytų taisyklių.

Kokybiškus prezervatyvus internetu siūlo kelios pagrindinės internetinės parduotuvės. Jums reikia atidžiau jų paieškoti. Didžiausia klaida būtų rinktis tokius pardavėjus, kurie įprastai reklamuojasi per skelbimų portalus ar kituose privačiuose kanaluose. Matote, el. parduotuvės veikia jau ne vienerius metus. Jos žino ko reikia vartotojams. Ten ir rasite didžiausią pasirinkimą. Privatūs pardavėjai, kurie reklamuojasi per skelbimų tinklapius, dažniausiai siūlo abejotinos kokybės apsaugos priemones. Ten galite rasti netgi klastotų – tų pačių Durex prekiniu ženklu pažymėtų prezervatyvų. Blogiausia tai, kad kokybės ten tikrai nebus – bus tik klastotas prekinis ženklas ir tiek. Tokiais pasiūlymais, kad ir kokie pigūs atrodytų, nepatartina susigundyti.

Pagrindinės internetinės parduotuvės kokybiškus prezervatyvus siūlo įsigyti mažesnėmis kainomis, nei siūlo vaistinės ar prekybos centrai. Bet tai nereiškia, kad tokiose vietose visi prezervatyvai bus pardavinėjami pusvelčiui. Dažniausiai internatinės parduotuvės labiau kainas nuleidžia tais atvejais, kai pirkėja perka ne kelis prezervatyvus, o kelias jų dešimtis. Tai gali būti ir specialūs rinkiniai. Tokiems gaminiams taikomos žymiai didesnė nuolaidos. Tad, jeigu rimtai žiūrite į saugumą lytinių santyki metu, tai apsaugos priemonėmis patartina apsirūpinti ilgesniam laikotarpiui. Tiesiog po kelis vienetus pirkti bus per daug brangu.

Kaip bebūtų, elektroninėje erdvėj reikėtų atidžiai rinktis visus pardavėjus. Ne paslaptis, kad ir prezervatyvais prekiaujantys pardavėjai gali būti apgavikai. Kaip pradžioje minėta, galite tiesiog pataikyti ant sukčių, kurie siūlys klastotes. Tam, kad viso to išvengtumėte, patartina pasižiūrėti į pardavėjo atsiliepimus.