Kaip gauti kreditą būstui, kai neduoda bankas?

128

Kas yra pelningiau – atidaryti specialią sąskaitą ir taupyti pinigus ar paimti būsto kreditą? Norėdami atsakyti į šį klausimą, turite įvertinti visus veiksnius: ar turite pradinį įnašą, ar turite gyvenamąją vietą, ar dabar mokate nuomą, ar sutinkate investuoti į statybvietę, ar žvalgotės tik į baigtus būstus.

Norint neapsiskaičiuoti dėl buto ar namo pirkimo, reikia išsianalizuoti daugybę klausimų: kas geriau – pasiimti kreditą šiandien ar laukti kainų ir paskolų palūkanų kritimo ?
Dvidešimt metų skaičiuoti kiekvieną centą, valgyti greito paruošimo makaronus, neiti atostogų? Gal nereikia tos paskolos? Pripažink, kad tau, tavo draugams, pažįstamiems, artimiesiems gali kilti tokių minčių.

Nekilnojamojo turto pirkimas paimant kreditą būstui yra investicija ir apsauga nuo infliacijos. Mėnesinė paskolos įmoka dažnais atvejais būna mažesnė už sumą, kurią turėtumėte skirti įmokoms, jei nuomotumėtės būstą. Paskolos nėra pavojingos jei jas pasiimate geromis sąlygomis, laiku mokate įmokas ir nesusigadinate savo kredito istorijos.
Turint pastovias pajamas ir didelį norą gyventi gražiau ir patogiau, kiekvienas turi galimybę pasiimti būsto kreditą.

Būsto kreditas suteikiama užtikrinant perkamo nekilnojamojo turto saugumą. Nekilnojamas turtas nebus jūsų iš karto, o tik grąžinus skolą, prieš tai jūsų būstas bus įkeistas skolintojui.
Kreditas imamas ne iš gero gyvenimo, o priešingai, siekiant jį pagerinti. Kai nepakanka pinigų daugeliu atvejų pinigai skolinami iš banko, o jei neduoda bankas, geresnes ir lengvesnes sąlygas visada siūlo kredito unija. Jūs gaunate naudos savo problemos sprendimui, tačiau už tai turite sumokėti.

Pirkdami būstą kreditu, iš dalies sutaupote savo ir skolintų lėšų. Geras bustas bėgant metams beveik nepraranda pradinės vertės ir visada gali būti parduotas už didelius pinigus. Tai yra beveik vienintelis būdas per trumpą laiką tapti nekilnojamojo turto savininku.