Dabar sodybos atostogoms pasirenkamos dėl daugelio priežasčių

14

Maloniai atostogų laiką praleisti norintys lietuviai vis dažniau renkasi sodybos nuomą, o ne poilsį brangiausiuose kurortuose. Tokia situacija pastebima po kasmet brangstančių prekių ir paslaugų kainų, kurias nustato kurortų verslininkai. Šiemet atostogauti Palangoje ar kažkuriame kitame kurorte yra dar brangiau, todėl nenuostabu, kad vis daugiau lietuvių ieško alternatyvų. Sodybos nuoma yra vienas iš tų sprendimų, kuris numeta naštą nuo pečių. Sodybose ilsėtis galima žymiai pigiau, o vietų tikrai galima rasti gana nesunkiai. Palangoje yra visai kitokia situacija – jeigu ne aukštos paslaugų ir prekių kainos, tai nakvynės paslaugos kelia didžiulį galvos skausmą.

Sodybos nuoma yra vienas geresnių pasirinkimų dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai įvardijamos mažesnės nakvynės kainos. Čia netenka leisti šimtų eurų už parą – vietą nakvynei galima gauti kad ir už vos kelias dešimtis eurų. Pabrėžtina, kad nakvynės kainos sodybose priklauso ir nuo pasirenkamų vietų. Mat, jeigu kreipiamasi į populiariausias kaimo turizmo sodybas, tuomet tenka atseikėti didesnes sumas. Ten nakvynės kainos didesnės yra dėl to, kad tokių vietų paklausa yra milžiniška. Kuo didesnė paklausa, tuo didesnės kainos. Kaip bebūtų, sodybos nuoma yra vienas racionalesnių pasirinkimų ir dėl to, jog tokias vietas rinktis galima ieškant ir pramogų.

Tiek aktyvų, tiek ir pasyvų laisvalaikį propaguojantys lietuviai sodybų neaplenkia dėl gausaus pramogų pasirinkimo. Daugelis populiariausių sodybų pateikia milžinišką pramogų sąrašą. Kone kiekvienoje sodyboje galima rasti vandens pramogas. Taip pat kitos sodybos gali pasiūlyti netgi pirtis, sporto aikšteles ar kažkokius kitus užsiėmimus.

Kalbant apie maitinimą, verta pabrėžti, kad jo kainos nėra tokios didelės kaip kurortuose. Priklausomai nuo sodybos pasirinkimo, maitinimo paslaugos gali būti vienos iš pigiausių. Kai kurios sodybos turi atskiras valgyklas arba maistą tiekia tiesiogiai į apartamentus. Supraskite, kai kurios sodybos yra tarsi viešbučiai, tik teritorijose galima rasti įvairiausias pramogas. Sodybos nuoma yra geriausias pasirinkimas tiek atostogaujantiems pavieniams asmenims, tiek poroms, tiek ir šeimoms. Dabar kaimo turizmo sodybos gali pasiūlyti be galo didelį pramogų pasirinkimą, tad būtinai tuo pasidomėkite.